Říjen 2013

SSO Halloween!!

30. října 2013 v 20:05 Novinky.
Ahojky.
Tak jsem zase tu.
Dneksa jsem byla na SSO a je tam Haloween!! Je to tam super a moc se mi tam líbí :). (Ale to i normálně :D) Mrzí mně, že jsem vám nepořídila žádné fotky. Vlastně jsem chtěla, ale na tom PC co jsem byla to nešlo a já jsem s ním radši nic nedělala. Ale pokusím se v sobotu a v neděli pokud budu spát u Kirsten. A taky pokud tam ještě ten Halloween bude. Pokud máte možnost, tak si určit zahrajte. Ale ne jen na Halloween :). Možná bude něco i v zimě. Na SSO totiž bude sníh taky. Jinak moc děkuji LPS-Tery a terys-lps, že mi dali ještě šanci na SB.
Možná budu star rider. Ale nevím to jistě. Ale jistě vím, že si koupím poníka :). A udu mít 2 koníky :).
Moc se na něj těším, ale ještě nevím jestli to bude hřebeček a nebo klisna.
Tak zatím ahoj a........................ HAPPY HALLOWEEN!! ;)

Poděkování pro terys-lps.

29. října 2013 v 14:52 | Lucy Mountainberg |  Deníček.
Ahojky.
Tento článek patří terys-lps. Moc jí děkuji za to, že mi dala ještě šanci na její SB.
Moc jí za to děkuji a tady je pro ní obrázek:
¨
Moc ti děkuji. :)

Zatím pá.....

Pardoooon :).

28. října 2013 v 18:26 | Lucy |  Deníček.
Ahojky.
Takže jsem tu velmi dlouhou dobu nebyla| :(.
Je mi to moc líto. Doufám že se návštěvnost tohoto blogu zase zvýší. Dneska jsem si založila nový účet na SSO. Mám tak moně jménem Daimondflower a Já se jmenuji Jamie ................. navím jak :D. Nedávno byli Narozeniny na SSO a každý dostal 200 modrých (starcoints :D). Dostanete je když se tam přihlásíte. Teď jak to všichni dostali, tak jsou vymódění :). Já smamosebou taky. Nepořídila jsem vám dneska žádné fotky. Mám v plánu si koupit nového poníka. Toho světle hnědého. Ne toho ošklivého tmavě hnědého. Ještě mi na něj zbývá 150 starcoints. Už se na něj těším. Pokusím se vám pořídit nějaké nové fotečky z toho nového účtu. Dneska jsem na SSO byla od rána až do 2 h. odpoledne :). Včera jsme dělali s Kirsten i noční vyjížďku a už můžeme hrát spolu. Takže jsme se spolu hezky večer projeli po pláži a po Fort Pintě a po Moorlandu atd...... :).
Prosím vás moc. Budu sem psát mnohem více, tak sem prosím choďte. Moc vás o to prosím.
Ale zítra na SSO asi nebudu. Mohu to hrát jen u Kirsten a já tam ze včerejška na dnešek spala. Je SUPER že máme prázdniny až do Středy a ve Čtvrtek je Halloween. Na Holloween máme i koně. Asi to ještě nevíte, ale chodíme se s Kirsten učit na koně. Takže je to výhodné :).
Už se těším na další návštěvu na SSO. Zatím pa a zase zítra. ;)
Pá............